Nama Agahi white logo

خدمات رسانه‌ها

بیـلبـورد

تبلیغات محیطی که به طور کلی شامل تمامی انواع تابلوهای شهری و بین شهری می شود، که با توجه به هزینه منطقی نسبت به پوشش جمعیتی از رسانه های بسیار تاثیرگذار هستند. با توجه به زمان زیادی که مردم در سطح شهر می گذرانند و به ویژه با وجود ترافیک در اکثر ساعت ها در کلان شهرها، تبلیغات محیطی به خوبی دیده می شوند. در حال حاضر تابلوها در سایزها و قابلیت های متنوع در سطح شهر وجود دارند، انتخاب تابلوهای مناسب در نقاط مناسب، کلید موفقیت این نوع تبلیغات است که در این زمینه می باید مواردی از قبیل مسیرهای رفت و آمد جامعه ی هدف، ساعت های ترافیک، اندازه تابلو، مدت زمان اکران و …در نظر گرفته شود. آژانس تبلیغاتی نماآگهی با سابقه ی طولانی و حضور تخصصی در زمینه تبلیغات محیطی، می تواند مشاور قابل اطمینانی برای شما باشد تا بهترین نتیجه با کمترین هزینه برای برند شما حاصل شود.

Previous
Next

اتــوبــوس

تبلیغات روی بدنه اتوبوس از روش های موثر و کاربردی است که با توجه به تعرفه ی پایین تر نسبت به سایر رسانه های محیطی می تواند گزینه ی مناسبی برای تبلیغات با بودجه پایین و یا بخش اثرگذاری از یک کمپین تبلیغاتی چند رسانه ای باشد. اتوبوس نیز مانند مترو این خاصیت را دارد که استفاده کنندگان به طور مستقیم و مکرر با آن در تماس هستند و بخشی از زندگی روزمره آنهاست.
با توجه به تعداد بالای خطوط اتوبوسرانی و مشخص بودن مسیرها، این امکان وجود دارد که پیام برند با بیشترین بازدهی از طریق این بیلبوردهای متحرک به مخاطب مورد نظر، در مناطق مورد نظر رسانده شود. یکی از ویژگی های تبلیغات اتوبوسی این است که برای دیده شدن نیاز نیست مخاطب در مکانی خاص با آن مواجه شود، بلکه این اتوبوس است که با عبور و مرور در سطح شهر، خود را در معرض دید مخاطبانی که در مسیر حضور دارند قرار می دهد و به این ترتیب بیشتر دیده خواهد شد. ضمن اینکه به دلیل تکراری بودن مسیر اتوبوس ها،‌ یک آگهی در طول یک روز چندین بار و در یک ماه چندین روز از یک مسیر مشخص عبور می کند که این تکرار موجب بیشتر دیده شدن آن خواهد شد. همچنین به دلیل نزدیک بودن فاصله و همین طور ظاهر و مختصات این وسیله نقلیه، امکان اجرای ایده های خاص و متفاوت از سایر رسانه ها وجود دارد.

Previous
Next

متـــرو

کمتر کسی است که در تهران زندگی کرده باشد یا کارش به این کلانشهر افتاده باشد و استفاده از مترو را تجربه نکرده باشد. با توجه به ترافیک تهران و سرویس دهی مناسب مترو با زمان بندی و نظم دقیق،‌ استفاده از این وسیله به اقشار خاصی محدود نمی شود و در ایستگاه ها و واگن های مترو می توان تمامی انواع شهروندان را مشاهده کرد رفت و آمد از زیر زمین را ترجیح داده اند.
به همین دلیل، این سیستم حمل و نقل که بزرگترین در خاورمیانه است،‌ با ۲۵۰ کیلومتر تونل ریلی، ۱۱۰ ایستگاه و نزدیک به ۲۰۰ قطار که در جابجایی روزانه تقریبا ۳۰٪ از مسافران تهران و حومه نقش دارد، می تواند رسانه ای کارساز و اثرگذار برای هر برندی باشد.
در سال های اخیر با وصل شدن خطوط مترو به مراکز و پایانه های مهمی مانند فرودگاه امام خمینی، فرودگاه مهرآباد، درصد بیشتری از مردم از سطوح اجتماعی مختلف از مترو استفاده می کنند. همچنین اتصال خطوط متروی تهران به کلانشهر کرج، سیلی از جمعیت را به ایستگاه ها و واگن ها سرازیر می کند.
از سوی دیگر، تنوع در رسانه های موجود در مترو همچون بدنه قطار، تابلوهای بزرگ داخل ایستگاه ها،‌لایت باکس و برچسب های پله برقی ها، تابلوهای داخل واگن ها و کتیبه ها، موجب شده است دست شرکت ها و برندها برای تبلیغات و خلاقیت باز باشد و یک پیام از راه های مختلف در معرض دید مخاطب قرار گیرد. همچنین سرپوشیده بودن فضاهای مترو امکان اجرای طرح های خاص و خلاقانه را ایجاد می کند.